Find a new way

Working at GRAFORM

If you want to join our team, work in a reliable and reputable company, improve your skills and gain valuable professional experience, please contact our human resources department: sekretariat@graform.pl

Current recruitment

Job offers

KONSTRUKTOR R&D – INŻYNIER DS. OFERTOWANIA

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferujemy:
  • ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • prace z doświadczonymi specjalistami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie / kursy, szkolenia językowe
  • udział w polskich i międzynarodowych projektach dla branży motoryzacyjnej

Zakres obowiązków:
  • współuczestniczenie w analizie zapytań ofertowych poprzez analizę wymagań klienta z uwzględnieniem przywołanych norm, specyficznych wymagań oraz wymaganych testów.
  • Analiza wymiarowa rysunków 2D detali dla motoryzacji zgodnie z zasadami GD&T
  • Wspomaganie Specjalisty ds. wycen w analizie wykonalności form do produkcji ofertowanych wyrobów (opracowanie wstępnych rozwiązań koncepcyjnych form wtryskowych)
  • dobór rozwiązań technicznych do przygotowania wyceny ofertowej
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach technicznych z Klientami
  • Przedstawianie klientowi propozycji zmian w detalach mających usprawnić proces produkcyjny, obniżyć koszty, ulepszyć produkt itp..
  • prezentacja rozwiązań u Klienta zarówno na etapie oferty jak i trwania projektu.
  • Udział w projektowaniu wyrobów z tworzyw sztucznych na podstawie wytycznych i wymagań klienta.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych
  • Znajomość konstrukcji form wtryskowych
  • Znajomość zasad wymiarowania i tolerowania (GD&T).
  • Umiejętność modelowania  3D, znajomość programów NX i Catia
  • Innowacyjność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym – B1
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Uporządkowanie , profesjonalizm, kreatywność , umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu ofertowego oraz z osobami współpracującymi z innych działów
  • znajomość dostawców i producentów obecnych na rynku motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie zajmującej się produkcją dla motoryzacji