Polityka jakości

Misja GRAFORM

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom usług, produktów i wsparcia w całym obszarze naszej działalności na możliwie najwyższym poziomie, oraz budowanie długotrwałej współpracy w oparciu o wzajemną troskę i zaufanie.

Cele

Naszym priorytetem jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych o jak najwyższej jakości dla przemysłu samochodowego jak również dla rynku oświetleniowego i AGD oraz dążenie do dostarczania wysokiej jakości form i narzędzi do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
GRAFORM ustawicznie dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku ciągle doskonaląc wszystkie swoje procesy dotyczące jakości, bezpieczeństwa wyrobów, usług serwisowych, kosztów i technologii oraz nadzorując zdolność tych procesów za pomocą mierników.

System Jakości i Certyfikaty

Za podstawową wartość uznaje się całkowitą satysfakcję Klienta, poprzez produkowane wyroby, spełniające potrzeby i oczekiwania Klienta, sprzedawane po konkurencyjnych cenach i dostarczane na czas.

System jakości wymaga od nas profesjonalizmu, aby w sposób bezbłędny i skuteczny rozwiązywać procesy zachodzące w naszym przedsiębiorstwie. Dlatego też, na co dzień stosujemy w naszej pracy techniki i metody związane z jakością.

System jakości wymaga od nas stałego dokształcania się, ponieważ kompetencja współpracowników gwarantuje realizację naszych wymagań jakościowych.
System jakości wymaga od nas zadowolenia z pracy, dlatego każdy z pracowników starannie dba o swoje stanowisko pracy, swoją maszynę, swoje pomoce warsztatowe oraz oszczędza materiały, dbając jednocześnie o należytą ochronę środowiska.

System jakości wymaga od nas dokonywania stałych ulepszeń oraz dążenie do minimalizacji ilości braków, dlatego opracowane są cele jakościowe.

Wykonujemy kompleksowe pomiary detali z tworzyw sztucznych oraz elementów form, opracowując wymaganą dokumentację jakościową: PPAP, APQP itp. Posiadamy nowocześnie wyposażone laboratorium pomiarowe wykonujące pełne pomiary wykonywanych przez Graform wyrobów.