O NAS

GRAFORM -
wyroby z tworzyw termoplastycznych

Specjalizujemy się w produkcji skomplikowanych wyrobów z tworzyw termoplastycznych. Głównym odbiorcą naszych produktów jest przemysł motoryzacyjny. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2015 i IATF 16949:2016. 

Dzięki dobrze wyposażonej narzędziowni, budujemy narzędzia o najwyższym poziomie jakości. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu wyrobu poprzez etap wykonywania narzędzi aż do pełnego wdrożenia i produkcji seryjnej wyrobów.

 

Nasza działalność obejmuje trzy główne zakresy:

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom usług, produktów i wsparcia w całym obszarze naszej działalności na możliwie najwyższym poziomie, oraz budowanie długotrwałej współpracy w oparciu o wzajemną troskę i zaufanie.

Cele

Naszym priorytetem jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych o jak najwyższej jakości dla przemysłu samochodowego jak również dla rynku oświetleniowego i AGD oraz dążenie do dostarczania wysokiej jakości form i narzędzi do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

GRAFORM ustawicznie dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku ciągle doskonaląc wszystkie swoje procesy dotyczące jakości, bezpieczeństwa wyrobów, usług serwisowych, kosztów i technologii oraz nadzorując zdolność tych procesów za pomocą mierników

NASZA HISTORIA

GRAFORM od 1986 do dziś

GRAFORM jest firmą prywatną ze 100% polskim kapitałem.

1986 –

Założenie firmy, produkcja wyrobów metodą wtrysku.​

1988 –

Założenie narzędziowni.

1993 –

Transfer firmy do obecnej lokalizacji.

1995 –

Pierwszy projekt dla przemysłu motoryzacyjnego.

2000 –

Certyfikat ISO 9001

2007 –

Certyfikat ISO/TS 16949

2012 –

Początek produkcji w nowo wybudowanym zakładzie

2012 –

Rozpoczęcie produkcji w technologii rozdmuchu.

2014 –

Rozpoczęcie produkcji w technologii MuCell.

2020 –

Przekształcenie firmy w GRAFORM Sp. z o.o