Priorytet

System Jakości

Za podstawową wartość uznaje się całkowitą satysfakcję Klienta, poprzez produkowane wyroby, spełniające potrzeby i oczekiwania Klienta, sprzedawane po konkurencyjnych cenach i dostarczane na czas.

System jakości wymaga od nas profesjonalizmu, aby w sposób bezbłędny i skuteczny rozwiązywać procesy zachodzące w naszym przedsiębiorstwie. Dlatego też, na co dzień stosujemy w naszej pracy techniki i metody związane z jakością.

System jakości wymaga od nas stałego dokształcania się, ponieważ kompetencja współpracowników gwarantuje realizację naszych wymagań jakościowych.
System jakości wymaga od nas zadowolenia z pracy, dlatego każdy z pracowników starannie dba o swoje stanowisko pracy, swoją maszynę, swoje pomoce warsztatowe oraz oszczędza materiały, dbając jednocześnie o należytą ochronę środowiska.

System jakości wymaga od nas dokonywania stałych ulepszeń oraz dążenie do minimalizacji ilości braków, dlatego opracowane są cele jakościowe.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom usług, produktów i wsparcia w całym obszarze naszej działalności na możliwie najwyższym poziomie, oraz budowanie długotrwałej współpracy w oparciu o wzajemną troskę i zaufanie.

Cele

Naszym priorytetem jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych o jak najwyższej jakości dla przemysłu samochodowego jak również dla rynku oświetleniowego i AGD oraz dążenie do dostarczania wysokiej jakości form i narzędzi do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

GRAFORM ustawicznie dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku ciągle doskonaląc wszystkie swoje procesy dotyczące jakości, bezpieczeństwa wyrobów, usług serwisowych, kosztów i technologii oraz nadzorując zdolność tych procesów za pomocą mierników

Laboratorium pomiarowe

Wykonujemy kompleksowe pomiary detali z tworzyw sztucznych oraz elementów form, opracowując wymaganą dokumentację jakościową: PPAP, APQP itp. Posiadamy nowocześnie wyposażone laboratorium pomiarowe wykonujące pełne pomiary wykonywanych przez Graform wyrobów. 

Certyfikaty

Certyfikat ISO 9001

Zobacz certyfikat

Certyfikat IATF

Zobacz certyfikat